Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site aracılığıyla sunulan bilgi / hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz bilgi / hizmetlere ilişkin elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu internet sitesi aracılığıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.


Gizlilik Politikası 


Bu web sitesinde hiçbir ziyaretçinin bilgileri üçüncü kişiler ile ticari kazanç elde etmek amacıyla paylaşılmaz. Bu web sitesinde toplanan veriler Google ve Yandex gibi arama motorları robotlarınca işlenecek, ilgi düzeyinize göre ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri ön plana çıkararak kolayca ulaşabilmeniz sağlanacaktır. Bu sitedeki bilgiler 256 Bit SSL sertifikası ile 7/24 korunmaktadır. Kredi kartı ve hesap bilgisi gibi bilgiler "gizli bilgi" olarak anılır ve sistem çalışanları dahil hiç kimse ile paylaşılmayacak şekilde dizayn edilmiş akış şeması içerisinde gizli kalır. Bu veriler genellikle sipariş aşamasında silinmekte, sistemde tutulmamaktadır. Sistemde tutulması gerektiği durumlarda yine sistem çalışanları dahil hiç kimse erişememekte sunucu hafızasında kısa süreli saklanmaktadır. 

Kart ve hesap bilgisi saklanması gerekli durumlar hakkında ; 
Ödeme yapmak isteyen kullanıcı kart bilgilerini girdikten sonra 3D Secure devreye girerek telefonuna sms gönderilir. Bu şifrenin ulaşımında yaşanacak aksaklıklar, ödeme yapılan banka sistemindeki anlık arızalar, ödeme sisteminin banka ile temasa geçmesi sırasında yaşadığı gecikmeler ile sınırlıdır.